الکس دایود

هایفو ۳ بعدی
می 9, 2021
دستگاه لیزر الکس دایود دستگاهی مدرن برای حذف انواع موهای زائد

دستگاه لیزر الکس دایود کامل‌­ترین و موثرترین دستگاه لیزر موهای زائد است که امروزه در دسترس می‌­باشد. دستگاه لیزر الکس دایود با استفاده از چندین موج و طول موج لیزر متفاوت، به پزشکان ومتخصصان این امکان را می دهد تا در طول سال، وسیع ترین بیماران و انواع مو را درمان کنند. دستگاه لیزر الکس دایود باعث درمان و حذف موهای زائد بدن با سریع‌ترین و راحت‌­ترین راه ممکن می‌­شود و بهترین نتایج بالینی را منجر می‌­گردد. در واقع با ترکیب تکنولوژی لیزرهای دایود با طول موج ۸۰۸ نانومتری و لیزرهای با طول موج ۷۵۵ نانومتری (الکساندرایت)، دستگاه لیزر الکس دایود شرایطی را به وجود آورده است که می‌تواند بر تمامی ۶ تیپ پوستی قابل استفاده باشد. اگر بیماری دنبال سریعترین و کم دردترین راه ممکن برای حذف موهای زائد بدن خود باشد، بهتر است از دستگاه لیزر الکس دایود استفاده گردد.

دستگاه الکس دایود با ترکیب مزایای طول موج الکس با مزایای لیزر دایود، روش­های برتر و مهم در روش­های رفع مو و روش های درمانی را ارائه می­‌دهد.

بهترین دستگاه لیزر الکس دایود در دنیا دستگاهی است که دارای سیستم خنک کننده پیشرفته ICE می‌­باشد. این سیستم خنک‌کننده در طی درمان برای مدت زمان طولانی‌­تری پوست را خنک نگه می‌دارد. این تکنولوژی با حفظ گرما در درمی که فولیکول‌­های مو درمان می‌­شود، خطر سوختگی در سطح پوست را به حداقل می­رساند. دارا بودن سیستم خنک کننده پیشرفته باعث افزایش راحتی بیمار می­گردد و باعث می­شود که درمان­‌ها از گذشته موثرتر واقع گردد.

دستگاه لیزر الکس دایود به دلیل چند طول موجه بودن به پزشکان اجازه می‌­دهد تا در تمام طول سال، انواع مو و رنگ پوست را به سرعت و بدون درد درمان کنند